S Rupertem jsem přešťastná!!!

30. ledna 2008 v 12:43 | Diddlinka Claire |  Články a rozhovory
Uvědomujete vy si vůbec,jaká jste klikařka? V Pirátech z Karibiku hrajete s Johnnym Deppem a Orlandem Bloomem,po kterých touží všechny ženy na svěťe. A vy máte tu možnost se s oběma před kamerou líbat..
Taky mi mé kamarádky říkaly,že bych za to měla platit já producentům, a nikoliv oni mně(smích). Ale pár jsem vzala na natáčení, aby se s Johnnym a Orlandem sešly, takže už jsou na mě hodné a nezávidí(smích).
Který z těch dvou je váš favorit?
S oběma jsem si perfektně rozuměla. Orlando je Brit jako já, což nás samozřejmě stmelilo. Znala jsem ho už před natáčením a stali se z nás opravdoví přátelé. A pracovat s Johnnym, to je radost. Je jedním z nejtalentalentovanějších herců své generace. Pozorovat ho při práci pro mě bylo nesmírně zajímavé. Nebojí se riskovat a nikdy nezůstává na bezpečné cestě. Dnes je jeho JACK SPARROW kultovní postavou, ale když jsme natáčeli první díl, každý ze štábu si říkal: Co to ten chlap provádí za bizarnosti? Vždyť bude na plátně vypadat buď jako buzík, nebo jako feťák! Jak na to bude reagovat publikum?" Producent Jerry Bruckheimer dokonce režiséra přemlouval, aby Johnnyho zkrotil. Ale ten ho v jeho nápadech a pojetí ještě o to víc podporoval, a hele, ono to báječně vyšlo. Z čehož jsem si vzala ponaučení, že když jste o něčem přesvědčeni že to děláte dobře, kašlete na kritiku, která vám říká, že to děláte úplně blbě (smích).
A který z nich je podle vás přitažlivější jako muž?
Nikdy bych veřejně neřekla, kdo se mi líbí víc (smích).
Žárlí váš přítel, když natáčíte na Bahamách s dvěmalamači ženských srdcí?
Jsme spolu s Rupertem už rok a půl a jsme přešťastní. Myslím, že může být v klidu (smích).
Myslíte? To zní dost alibisticky...
Taky to tak mělo znít (smích). Nikdo přece nemůže říct, co bude za rok za dva! Ale právě ted vím, že Ruperta miluju jako nikoho předtím a že bych ho nikdy nepodvedla. Ale nemůžeme se bavit o něčem jiném?
Můžeme, ale tohle je zajímavé téma!
Jo, to vám věřím. Kdybych četla rozhovor s někým známým na tohle téma, taky mě to bude brát, ale když - na to mám odpovídat...
Tak dobře. Je třetí díl "Pirátů" skutečně poslední?
Myslím, že ano. Ten příběh byl od začátku koncipovaný, jako trilogie. Neplánuji předběžně žádné další "pirátské" " filmy, ale vím, že Johnny už o čtvrtém dílu hovoří.
To zní, jako by se vám do něj nechtělo...
Kristepane! Slibovali jste milý rozhovor a ted do mě tak hle ryjete! (smích). To byla legrace... Nechci, abyste mě špatně pochopili. Je krásné být součástí tak grandiózního úspěchu. Nikdo z nás s tím nepočítal. Bylo mi sedmnáct, když se začal točit první díl. Ale ted mi je dvaadvacet.
Pět let života na lodi mezi piráty, to už je pěkně dlouhá doba. Myslím, že malá přestávka mi nemůže škodit. Ale - kdo ví, třeba za pár let budu u Bruckheimera prstíčkem hrabat, aby mě obsadil do dalšího dílu, a on bude říkat: "To víš, že jo! Tys hodila přes palubu nás, teď hodíme my tebe!" (smích). To by mi snad ale Jerry neudělal.
Jak jste se během těch pěti let změnila?
Nikdy jsem nebyla naivní a nevinná, když šlo o práci.Musela jsem se umět "proboxovat". Filmy, které mi byly nabízeny, v žádném případě na rychlý úspěch nevypadaly. Naopak. "Blafuj jako Beckham" svým úspěchem překvapil a díky němu jsem se také podívala do Česka, kde byl uváděn na festivalu v Karlových Varech. Vaše země je moc krásná, věřte mi. A to už jsem procestovala půlku světa! Ale k těm filmům - na "Pýchu a předsudek" zpočátku taky nikdo nesázel ani dolar. Dokonce se o mně psalo, že jsem odvážná, když točím podobné filmy.
Ve stejných článcích se také psalo, že neumíte hrát. Mrzelo vás to?
Já na tyhle novinářský žvásty ... pardon, nedám. Myslím, že i ty největší zpochybňovače mého herectví musela má nominace na Oscara trochu zviklat.
Jaké je tajemství úspěchu? Neochvějně si věřit?
To nemusí být nic platné. Pokouším se vždycky vydat ze sebe maximum. Ale důležitým faktorem je určitě také štěstí. A to jsem měla obrovské.
Jste díky svému úspěchu sebevědomější?
Ráda bych řekla, že ano, ale je to právě naopak. Vždycky, když nějaký můj film uspěje, si říkám, že teď mě čeká smrtící řada propadáků. Neumím odhadnout, které projekty mají potenciál být úspěšné. Při výběru svých filmů jsem hrozně egoistická. Důležitá je pro mě především má role a to, aby mě natáčení bavilo. Až potom doufám, že se bude bavit také publikum v kině.
To myslíte vážně?
Samozřejmě. Raději mám tři měsíce nádherného natáčení filmu, který je nakonec špatný, než tři hrozné měsíce, jejichž výsledkem bude dobrý film. Sorry, ale taková prostě jsem - beznadějná egoistka! (smích)
Teď upřímně: setkáváte se při práci se všemi těmi sexy muži. Nejste nikdy ani trochu v pokušení?
Vy se tak snadno nevzdáváte, co?! Tak dobře - ve svém nejhlubším nitru jsem stále ještě fanynkou mnoha herců.Když jsem pracovala s Georgem Clooneym, bylo to hrozné. Setkala jsem se s ním hned první den natáčení a byla jsem jako ochromená. Nedostala jsem ze sebe dvě souvislá slova. Ani podívat jsem se na něj nemohla, hned jsem zčervenala. Trapas! Do Hugha Granta jsem byla trochu zamilovaná. Zdá se mi velice sexy, protože v sobě má cosi typicky britského.
To vypadá, že jste taková něžná poslušná holčička, a přitom lidé od filmu říkají, že umíte dost běsnit!
To mají pravdu. Vytočím se poměrně rychle, když něco nefunguje. To pak nadávám, mlátím věcmi o zem, a to byste viděli, jak lidi zpozorní, jak rychle zase dělají, co mají. A někdy udělám "hysterák" jen tak, aby nebyla nuda. To mám po tátovi. Říkáme tomu "Knightleyův syndrom" (smích).
Vy rozbíjíte ve vzteku věci?
Jo. Vy ne? Víte, jak se vám uleví, když fláknete skleničkou o zem? Zkuste to! Ale je lepší nerozbíjet ji doma, abyste pak ty střepy nemuseli uklízet. Ale vážně to zabírá. Jen mám velkou spotřebu skleniček, takže když se mě přátelé ptají, co chci za dárek k narozeninám, je to lehké - skleničky!
Pojďme jinam. Máte ještě ty dívčí sny o princích?
Ráda se v kině dívám na romantické příběhy a přitom tajně sním o princi na bílém koni. Ale ve skutečném životě by mi život s ním asi připadal dost nudný.
V "Pirátech" se vdáte za Orlanda. Co vy a svatba?
Ano, svatba s Orlandem byla nádherná. Požádal mě o ruku uprostřed bitvy. Něco takového se stává jen v Disneyho filmu (smích). Lidé se stále ptají. zda bych se chtěla vdávat. Už mě to štve! Děti a rodina jsou skvělé, ale svět má pro nás ženy připravená i jiná dobrodružství.
Jste se svým tělem spokojená?
Jsem se svou postavou velmi spokojená. Jistě, nemám žádná prsa, ale já bych ani nechtěla být blond kozatka jako většina holek v Hollywoodu.
Jste blázen do bot. Kolik párů vlastníte?
Nedávno jsem to počítala. Mám jich 114. Ale většina z nich nestála víc než 40 eur, byť přiznávám, že pár dražších kousků mám také.
Takže nenosíte ani značkové oblečení?
Problém je, že jsem dost nešikovná a pořád jsem od něčeho pokecaná. U trička za 30 eur to není tak hrozné. Ale sklenička červeného vína na značkových šatech, z toho bych šílela!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama