Keira - největší filmová hvězdička

30. ledna 2008 v 13:10 | Diddlinka Claire |  Články a rozhovory
Keira Knightleyová je největší filmovou "hvězdičkou" v historii
LONDÝN - Jednadvacetiletá britská rodačka Keira Knightleyová získala titul "největší filmová hvězdička v historii kinematografie". Hubená kráska tak předběhla i blonďatou herečku Scarlett Johanssonovou, hvězdu Čaroděje ze země Oz Judy Garlandovou nebo Shirley Templeovou. O jejím prvenství rozhodli filmoví fanoušci v anketě internetového portálu Yahoo! Entertainment.
Keira má za sebou ve svém věku nespočet kritikou i diváky ceněných rolí a za postavu Elizabeth Bennetové ve filmu Pýcha a předsudek byla nominována na Oscara. Vedle toho také okouzlila zástupy obdivovatelů rolí v proslulé pirátské sérii Piráti z Karibiku.

"Hvězdička je herečka, kterou lidé považují za mladou, veselou, energickou, nádhernou, moderní, populární a v neposlední řadě talentovanou," uvedl mluvčí Yahoo! Entertainment. "Scarlett má také hodně obdivovatelů, ale nakonec to byla Keira, kdo si získal srdce největšího počtu filmových fanoušků," dodal mluvčí.

Top 8 filmových hvězdiček 1. Keira Knightleyová 2. Judy Garlandová 3. Scarlett Johanssonová 4. Natalie Portmanová 5. Shirley Templeová 6. Lindsay Lohanová 7. Brooke Shieldsová 8. Mia Farrowová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama